Nový Axial Ryft

product_AXI03005t1_rbx10_ryft_950x450

Nedávno se na trhu objevila novinka v podobě Axial RBX10 Ryft v měřítku 1/10. A jak už u Axialu bývá zvykem, tak je to opět velká pecka! Pokud se vám líbí klasické expediční Axial SCX III, ale chtěli jste něco trochu syrovějšího a hlavně rychlejšího, pak tohle je auto přesně pro vás! 

t2_side_950

Se svou velmi robustní konstrukcí a výkonným motorem se jedná o skvělou volbu, jak pro začátečníky, tak i pro středně pokročilé. Celé auto je koncipováno hlavně pro vyjíždění do kopců a skal, tzv. ROCK BOUNCER. V modelu je poprvé použit systém AVC (Active Vehicle Control), díky kterému můžete mít dodatečnou stabilitu při jízdě do kopce nebo z kopce, aniž byste museli brzdit. RYFT se dá koupit jako RTR (Ready To Run) pro ty kteří chtějí svoji porci zábavy okamžitě po vyndání z krabice a za nějakou dobu přijde na trh i stavebnicová verze v rozsypu do posledního šroubku.


V RTR verzi se nachází motor Spektrum Firma 3660, 2200Kv 4P a regulátor Spektrum Firma SMART 130A. A o řízení se stará 3-kanálová RC souprava Spektrum DX3 2.4GHz DSMR s přijímačem Spektrum SR6100AT DSMR AVC/Telemetrie. Celkově se jedná o velmi spolehlivé a kvalitní komponenty.


battery_compartment_950 wheel-tire_470px

Projede v podstatě všude, je agilní, rychlý a hlavně zábavný. Takhle by se dal závěrem shrnout tenhle nový Axial. Koupí tohohle mazlíka nemůžete šlápnout vedle. V našem eshopu ho najdete ve dvojím provedení, který si vyberete vy??? ORANŽOVÝ nebo ČERNÝ!