Traxxas řídicí jednotka LED osvětlení

Kód: TRA6590
Značka: Traxxas
1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH
Skladem eshop

Výkonná napájecí řídící jednotka pro LED osvětlení je napájena přímo z akumulátoru prostřednictvím konektoru regulátoru VXL-6S nebo VXL-8S, což zajišťuje stabilní regulovaný proud. Jednotka obsahuje 4 propojovací porty a přepínač na 3 režimy osvětlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Výkonná napájecí řídící jednotka pro LED osvětlení je napájena přímo z akumulátoru prostřednictvím konektoru regulátoru VXL-6S nebo VXL-8S, což zajišťuje stabilní regulovaný proud. Jednotka obsahuje 4 propojovací porty a přepínač na 3 režimy osvětlení. Jednotka je náhradním dílem ke kompletnímu osvětlení.

Sada má tři přednastavené světelné režimy, které lze přepínat manuálně na modelu. Nebo pomocí Bluetooth modulu TRA6511 (není obsahem balení) si můžete na telefonu v aplikaci Traxxas Link přizpůsobit světelné režimy podle Vašich představ a zapnout nebo vypnout světla dálkově.

Napájecí modul je určen pouze pro zapojení do modelů s regulátorem Traxxas VXL-4S, VXL-6S nebo VXL-8S.

Upozornění: Elektronika v řídicí jednotce není voděodolná. Model by měl být provozován v suchém prostředí. Provoz ve vlhku je nutné řídicí jednotku či elektroniku vhodně ochránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: