Traxxas LED osvětlení kompletní sada: Maxx

Kód: TRA8990
Značka: Traxxas
2 999 Kč / ks 2 479 Kč bez DPH
Skladem eshop

Traxxas sada LED osvětlení kompletní: pro RC model auta Maxx. Přední nárazník s LED poskytuje mohutný světelný výkon, zadní LED nárazník s plně funkčním brzdovým a zpátečkovým osvětlením. Snadné zapojené přes napájecí modul. Možnost ovládání osvětlení v telefonu přes aplikaci Traxxas Link.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje přední a zadní nárazník s LED osvětlením, napájecí modul a montážní příslušenství. Manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika

Traxxas kompletní LED osvětlení pro RC model auta Traxxas 1:8 Maxx. Posuňte tento brutální, hbitý model na novou úroveň a užijte si dech beroucí jízdu ve dne i v noci. Přední LED lišta v nárazníku bezpečně nasvítí cestu před Vámi, zatím co zadní brzdová lišta dodá modelu šmrnc. Funkční brzdová světla se spínají skutečně jen při brzdění a ne při zpátečce. Jednoduše připojte jednotlivé světelné lišty do napájecí řídící jednotky a tu do regulátoru. Vše je jednoduché, intuitivní a voděodolné*.

Napájecí modul

Výkonná řídící jednotka TRA6590 je napájena přímo z akumulátoru prostřednictvím regulátoru, což zajišťuje stabilní regulovaný proud. Voděodolná* jednotka obsahuje 4 propojovací porty a přepínač na 3 režimy osvětlení. Pro maximálně snadné a přehledné zapojení jsou konektory a barevně označeny.

Přední LED osvětlení

Přední LED lišta v nárazníku bezpečně osvítí cestu před Vámi. Vysoce svítivé LED poskytují mohutný proud světla. Úroveň osvětlení lze měnit na napájecím modulu. Na výběr je z režimů - High Beam and Low Beam.

Zadní brzdová lišta

Multifunkční, zadní brzdová lišta je přes inteligentní modul spojena s regulátorem. Výsledkem je, že brzdová a zpátečková světla svítí skutečně jen když mají. Díky zadním světlům máte vždy dokonalý přehled o poloze modelu.

Ovládání světel přes aplikaci Traxxas Link

Sada má tři přednastavené světelné režimy, které lze přepínat manuálně na modelu. Pomocí Bluetooth modulu TRA6511 (není obsahem balení) si můžete na telefonu v aplikaci Traxxas Link přizpůsobit světelné režimy podle Vašich představ a zapnout nebo vypnout světla dálkově.

Vše je jednoduché a přehledné, navíc díky aplikaci Traxxas Link máte vždy nejnovější aktualizace s novými funkcemi.

Vlastnosti
 • Přední LED osvětlení
 • Zadní brzdové a zpátečkové plně funkční LED osvětlení
 • 3 základní režimy
 • Snadná instalace
 • Voděodolná* konstrukce
 • Ovládání přes aplikaci Traxxas Link (vyžaduje TRA6511):
  • Dálkové zapínání / vypínání světel
  • Tvorba vlastního řídícího panelu
  • Nastavení vlastní konfigurace
  • Možnost zapojení dalšího osvětlení

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Hmotnost: 0.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: