Traxxas karosérie Chevrolet Blazer 1972 modrá

Kód: TRA9111X
Značka: Traxxas
4 999 Kč / ks 4 131 Kč bez DPH
Skladem eshop

Traxxas karosérie Chevrolet Blazer 1972 modrá - Mořsky modrá karoserie, se sametově bílou nadstavbou dodá vašemu modelu TRX-4 ikonický vzhled jako ze 70 let. Autentické chromové doplňky včetně imitace dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Traxxas karosérie Chevrolet Blazer 1972 modrá - Mořsky modrá karoserie, se sametově bílou nadstavbou dodá vašemu modelu TRX-4 ikonický vzhled jako ze 70 let. Autentické chromové doplňky včetně imitace imitace dřeva.

Karoserie je přímo použitelná na modely Traxxas TRX-4 s rozvorem 312 mm s klasickým upínání karoserie pomocí sponek. Pro modely TRX-4 s rozvorem 324 mm, je nutné použít konverzní sadu TRA8058.

Doporučujeme koupit

Autentická kola

Zachovejte autentický vzhled, díky originálním kolům Canyon Trail - TRA8166X.

LED osvětlení

Pro dech beroucí vzhled při večerních cestách za dobrodružství, doporučujeme model osadit originálním LED osvětlením. Osvětlení nejen výborně vypadá, ale i perfektně nasvítí cestu.

  • Osvětlení konstantní - Všechna LED světla tohoto osvětlení trvale svítí. Sadu je možné později upgradovat na Pro Scale.
  • Pro Scale multifunkční osvětlení - realistické funkce jako na skutečném autě (funkční brzdová a zpátečková světla, funkční směrovky a výstražná světla, nastavitelná intenzita světlometů). Možnost dálkového ovládání osvětlení pomocí telefonu přes Bluetooth modul.

Oba typy osvětlení je možné ještě doplnit o osvětlení blatníků.

Naviják

Naviják je nedílnou součástí každého expedičního modelu, který Vás vytáhne z každého terénu. Originální naviják Traxxas je přesně, v měřítku navržen pro modely TRX. Naviják je řízen dálkovým ovladačem a vyvine tažnou sílu až 4.5 kg. Pro instalaci navijáku je nutné doplnit tuningový nárazník - (více v popisu u položky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Expediční
Hmotnost: 1.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: