Traxxas kompletní modul LED osvětlení Pro Scale

Kód: TRA6591
Novinka
Značka: Traxxas
1 549 Kč / ks 1 280 Kč bez DPH
Skladem Praha (1 ks)

Traxxas LED osvětlení Pro Scale, pro modely Traxxas TRX-4 a TRX-6. Funkční brzdová a zpátečková světla, funkční blinkry, funkční výstražná světla, koncová světla, nastavitelná intenzita předních světlometů. Možnost doplnění dalšího osvětlení. Autentické funkce světel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje Pro Scale napájecí řídící modul LED, rozvodný modul LED, držák modulu, kabely senzoru motoru, propojovací kabel s přijímačem, propojovací Maxx kabel s přijímačem TQi, montážní příslušenství. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika

Nyní je LED osvětlení Traxxas ještě realističtější s novým pokročilým systémem řízení osvětlení Pro Scale. Systém Pro Scale vám umožňuje ovládat jednotlivé světla. Světla fungují jako na skutečném autě. Sada Pro Scale je určeno pro všechny expediční RC modely aut Traxxas TRX-4 a TRX-6.

Sada obsahuje elektroniku, která řídí osvětlení. Pro instalaci na model TRX je nutné dokoupit instalační kit a LED osvětlení pro konkrétní model. Instalace je jednoduchá, vše jen zapojíte, není nutné nic pájet! Přehledné schéma zapojení v návodu Vás provede instalací. Návod pro instalaci na konkrétní model naleznete v sekci podpora.

S touto sadou dovedete Váš expediční model k dokonalosti. U modelů TRX s RC soupravou TQi lze navíc osvětlení ovládat dálkově. Stačí doplnit Bluetooth modul (prodává se samostatně) do vysílače a nainstalovat bezplatnou aplikaci Traxxas Link. Ve vašem telefonu v přehledné grafické aplikaci, tak můžete ovládat jednotlivá světla na dálku, měnit režim, aktivovat výstražná světla apod. Sadu osvětlení je možné instalovat i na modely TRX s RC souprava TQ, zde se osvětlení ovládá přímo tlačítky na řídícím modulu.

Režimy osvětlení

Řídící jednotka obsahuje 3 režimy osvětlení, které lze přepínat tlačítkem Mode. Tlačítkem Signal lze dále zapínat výstražná světla a popřípadě deaktivovat směrovky.

Režimy osvětlení (Mode):

  • Denní: Přední světlomety jsou vypnuty (brzdová a zpátečková světla jsou funkční)
  • Nízká intenzita: Přední světlomety jsou tlumené (ostatní světla jsou funkční)
  • Vysoká intenzita: Přední světlomety svítí naplno (ostatní světla jsou funkční)

Směrová světla (Signal):

  • Směrovky: vypnuto / zapnuto
  • Výstražná světla: vypnuto / zapnuto
Funkční zpátečková a brzdová světla

Tato originální sada má funkce, které jinde nenajdete! Brzdová a zpátečková světla fungují přesně tak, jak mají. To znamená, že například při brzdění svítí jen brzdvé světla a ne zpátečkové. Inteligentní elektronika spolu se senzorem motoru, umožňuje tyto autentické funkce.

Směrová a výstražní světla

Směrová světla fungují jednoduše a neruší při jízdě. Zatočte, když model stojí a aktivuje se směrovka. Když se rozjedete a kola se vrátí do přímo směru, blikání směrovky se vypne. V případě, že například provádí expediční výstup a funkce směrovek není žádoucí, můžete snadno směrovky úplně deaktivovat.

Dejte o sobě vědět svým kolegů a aktivujte výstražná světla v případě potřeby.

Ovládání přes aplikaci Traxxas Link

Pokud modul LED naistalujete do modelu TRX s RC soupravou TQi (G500, G63, Blazer, Defender, Bronco,...) a doplníte Bluetooth modul do vysílače, můžete osvětlení ovládat dálkově, zapínat jednotlivé části osvětlení, nebo proporcionálně měnit intenzitu světlometů. To vše v přehledné grafické aplikaci Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do chytrého telefonu.

Pro upevnění na vysílač je k dispozici držák telefonu.

Doporučujeme koupit

Obsahem balení je Pro Scale sada (modul napájení, rozvodný modul a příslušenství). Pro Montáž do modelu TRX-4/6 dále potřebujete dokoupit instalační sadu (dle konkrétního modelu) a LED světelnou sadu (dle konkrétního modelu). Viz tabulka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Hmotnost: 0.2 kg

Jízda s osvětlením Pro Scale

Představení osvětlení Pro Scale

Ukázka funkcí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: