Spektrum SLT3 2.4GHz, SR315DP

Kód: SPMSLT300
Novinka
Značka: Spektrum
2 449 Kč / ks 2 024 Kč bez DPH
Skladem eshop

Jednoduchý a cenově dostupný 3-kanálový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, kompatibilní s protokoly SLT™ a DSMR® a modulací FHSS. Limit plynu 50/75/100%, trimy plynu a řízení, 3-polohový přepínač třetího kanálu, reverz serva, dráha serva řízení. indikace stavu baterie LED. Přijímač SR315DP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je obsažen vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, Spektrum přijímač SR315 DSMR 3CH a návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Jednoduchý a cenově dostupný 3-kanálový volantový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, kompatibilní s protokoly SLT™ a DSMR® a s modulací FHSS. Ovládací prvky jsou limit plynu 50/75/100%, trimy plynu a řízení, 3-polohový přepínač třetího kanálu, reverz serva, dráha serva řízení a indikace stavu baterie vysílače pomocí LED diod. Přijímač SR315DP

Nízká hmotnost vysílače Spektrum SLT3 umožňuje držení bez únavy. Volant je potažen pěnovou obručí a zajišťuje neklouzavost. K dispozici je rovněž praktický držák pro připevnění karabinky s páskem, takže se můžete soustředit na řízení bez obav z pádu vysílače a jeho poškození. Přijímač SR315 s duálním protokolem podporuje nejen technologii SLT 2.4GHz vysílače, ale je také kompatibilní s protokolem Spektrum DSMR®. Můžete jej proto použít ve vysílačích vyšších řad, jako je DX5 Pro, DX5 Rugged a DX5C. Přijímač podporuje technologii Spektrum Smart, což přináší výhodypři použití s vysílači, regulátory a bateriemi s technologií SMART.

SLT3 s přiloženým přijímačem SR315 nabízí ze velmi příznivou cenu kvalitu Spektrum, rychlou odezvu a odolnost proti rušení. Protokol SLT je kompatibilní s přijímačem Spektrum SPMSLR300 (SLT Protocol Receiver) a starými přijímači Tactic ™, jako je TR325.

Vlastnosti SLT3 2.4GHz
  • Levná 3-kanálová volantová RC souprava Spektrum™ pro spolehlivé ovládání modelů aut
  • Kombinuje zabezpečení protokolu SLT™ 2,4 GHz s kvalitou Spektrum™ pro nejvyšší spolehlivost
  • Přijímač duálního protokolu Spektrum™ SR315 je kompatibilní s vysílači SLT™ a DSMR®
  • Osvědčená konstrukce ergonomie vysílače Spektrum™ pro pohodlné držení bez únavy
  • Možnosti nastavení: limit plynu, trimy plynu a řízení, 3-pol. přepínač 3-kanálu, reverz serva a dráha serva řízení
  • Má protiskluzový volant potažený pěnou a poutko pro upevnění vysílače
Přijímač SPEKTRUM™ SR315 s protokolem SLT™/DSMR®

3-kanálový přijímač Spektrum SR315 DSMR Sport nové generace v mikro provedení, s rámcovou rychlostí 5,5ms, poskytuje rychlejší připojení s nízkým zpožděním a párováním tlačítkem bez nutnosti mít párovací konektor. Nový design s malými rozměry a hmotností pouhých 6g, je ideální pro zástavbu do malých aut. Možnost výběru SmartSafe™ nebo "Gas" Failsafe. Je kompatibilní s vysílači SLT™ a DSMR®

Ergonomie vysílače SPEKTRUM™ SLT3™

Optimalizovaná ergonomie vysílače SLT3 pomáhá řidičům užít si jízdu, aniž by byli zatěžováni nepohodlným držením. Nízká hmotnost umožňuje celodenní řízení s minimální únavou. Rozložení ovládacích prvků je praktické a intuitivní - všechny ovládací prvky jsou umístěny tak, aby byly v případě potřeby rychle přístupné.

Volant potažený pěnovou hmotou

Jezděte s důvěrou! Volant vysílače SLT3 potažený pěnou, se příjemně drží a umožňuje přesné a pohodlné ovládání.

Poutko pro upevnění k popruhu

Pro upevnění na popruh je k dispozici bezpečné poutko, což vám umožní soustředit se na řízení bez obav z možného vysmeknutí z ruky a pádu vysílače na zem a jeho poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volantové
Hmotnost: 0.54 kg
Použití: RC modely aut, lodí
Provedení: Volantová
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: FHSS
Počet kanálů: 3
Napájení: 4 AA
Protokol: SLT/DSMR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: