Nordic Claas Boats Bohuslän 1:45 kit

Kód: KR-24506
7 599 Kč / ks 6 280 Kč bez DPH
Skladem eshop

Stavebnice modelu švédského osobního parníku z roku 1913, Nordic Claas Boats Bohuslän v měřítku 1:45. Parník byl postaven v roce 1913 v Eriksbergs Warf v Göteborgu. Více než 40 let plul po západním pobřeží Švédska. Byl vyřazen z provozu v roce 1963. Stavebnice je z dřevěných, laserem vyřezaných dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice modelu švédského osobního parníku z roku 1913, Nordic Claas Boats Bohuslän v měřítku 1:45. Parník byl postaven v roce 1913 v Eriksbergs Warf v Göteborgu. Více než 40 let plul po západním pobřeží Švédska na trase Gothenburg-Lysekil-Smögen-Gravarne (Kungshamn). Byl vyřazen z provozu v roce 1963. Model je z dřevěných, laserem vyřezaných dílů.

Sdružení nadšenců tuto loď zrenovovalo a obnovilo do původního stavu. V létě jezdí jako výletní loď. Stavebnice je velmi detailní s interiérem s mnoha díly vyrobenými laserem. Stejně jako model Mariefred může být model vyroben jako funkční s pohonem a RC soupravou. Manuál obsahuje ilustrace stavby, seznam dílů (v současné době pouze v angličtině) a barevné ilustrace jako návrh na zbarvení. Dále jsou v setu součásti osvětlení LED.

Značka Nordic Class Boats

Nordic Class Boats je švédský výrobce, který na trh uvedl celou řadu stavebnic modelů lodí, které se plavily v severních mořích. Stavebnice jsou ze dřeva, litého kovu a plastových dílů a vyrábí je společnost Nordic Class Boats na moderních strojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 3.33 kg
Konstrukce: Dřevěná stavebnice
Měřítko: 1:45
Druh stavebnice: Kit
Typ: Motorový člun
Stavební obtížnost: Pokročilí
Délka: 950 mm
Šířka: 160 mm
Výška: 400 mm
Druh pohonu: Doporučen elektromotor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: