Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

Krick Vaurien plachetnice kit

Kód: KR-21203
2 599 Kč / ks 2 148 Kč bez DPH
Vyprodáno

Maketa plachetniceVaurien v měřítku 1:10 je přesnou statickou replikou a vychází z originální výkresové dokumentace. Dřevěné součásti jsou přesně vyrobeny na CNC laseru. Dřevěné díly je doporučeno obarvit na požadovaný odstín dřeva před montáží. Kovové díly jsou leptané z mosazi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Maketa plachetniceVaurien v měřítku 1:10 je přesnou replikou a vychází z originální výkresové dokumentace. Dřevěné součásti jsou přesně vyrobeny na CNC laseru. Dřevěné díly je doporučeno obarvit na požadovaný odstín dřeva před montáží. Kovové díly jsou leptané z mosazi. Stožár a výložník jsou složeny z několika laserových částí a pak přebroušeny. Plán a stavební manuál s detailními obrázky jsou obsaženy.

Plachetnice Vaurien je rozšířený člun mezinárodní regaty. Jean Jacques Herbulot navrhl lehký a nenákladný člun v roce 1951 z překližky pro plachtění školy Les Glénans. Mezinárodní jachtařská federace (ISAF) uznala v roce 1961 Vaurient jako jednu mezinárodní konstrukci.Bylo postaveno více než 36.000 lodí. Vaurien je stabilní a snadno ji zvládnou začátečníci. Vaurien se dobře hodí pro trénink v plachtění - plavit se mu optimální rychlostí vyžaduje zručnost za kormidlem a dobrou týmovou práci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 1.18 kg
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketa
Délka: 450 mm
Šířka: 150 mm
Trup: Maketový
Výška: 705 mm
Druh pohonu: Ne

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: