Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

Krick Karl und Marie kit

Kód: KR-20200
4 499 Kč –2 %
Krick Karl und Marie kit
4 499 Kč –2 % 4 409 Kč / ks 3 644 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Stavebnice historického modelu lodi pro zručné modeláře Karl und Marie v měřítku 1:40. Vzor je typický baltický škuner, který byl používán kolem přelomu minulého století k přepravě zboží podél pobřeží. Stavebnice obsahuje předpracované dřevěné díly, sadu kování a plán s návodem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice historického modelu lodi pro zručné modeláře. Karl und Marie je typický baltický škuner, který byl v provozu kolem přelomu století. Tyto malé galény o délce 15 až 20 metrů byly používány především k přepravě zboží podél pobřeží. Typické nákladní lodě měly velký nákladový prostor a dobromyslné chování při plachtění.

Kit Karl und Marie byl vyvinut speciálně pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat náročné stavbě historických modelů lodí. Přestože vzor nevypadá jako model pro začátečníky, lze jej při zachování postupu stavby podle návodu bezpečně sestavit a to díky podrobnému návodu pro montáž. Stavba je v některých ohledech poměrně náročná ale pro modeláře kterým je stavba zábavou, model jistě uspokojí a úspěšně jej dokončí.

Rám, kýl a další součásti jsou řezány laserem. Stavebnice má díly výborné kvality a např. obšívku lze snadno ohýbat. Sada kování obsahuje mnoho hotových dílů. Plán, spolu s pokyny k stavbě je obzvláště bohatý na celkové pohledy, jednotlivé i perspektivní nákresy. Podrobný plán je důležitým nástrojem pro úspěšnou stavbu a to zejména pro začátečníky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 1.57 kg
Měřítko: 1:40
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketa
Délka: 797 mm
Šířka: 145 mm
Trup: Maketa
Výška: 580 mm
Druh pohonu: Ne
Délka trupu: 490 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: