Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

Krick Ariadne plachetnice kit

Kód: KR-20380
13 999 Kč –4 %
Krick Ariadne plachetnice kit
13 999 Kč –4 % 13 439 Kč / ks 11 106 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Stavebnice makety klasické plachetnice Ariadne pro začínající maketáře. V sadě stavebnice je laminátový trup, laserem vyrobené dřevěné díly, kovové doplňky. Model lze provozovat na vodě, k tomu je potřeba dokoupit RC zařízení, případně pomocný motor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice makety skutečné klasické závodní plachetnice Ariadne, pro začínající maketáře. Ve stavebnici je laminátový trup, laserem vyrobené dřevěné díly, kovové doplňky. Doporučeno je volitelné příslušenství.

Ariadne je klasickou lodí, která vycházela ze závodních plachetnic 20 století a která se vyznačovala jednoduchým oplachtěním a snadným řízením. Elegantní linie a moderní konstrukce ji řadila mezi progresivní lodě své doby.

Model je určen pro všechny lodní modeláře, kteří si dokáží poradit se stavbou. Výhodou je především kvalitní laminátový trup, kompletní dřevěné součásti paluby a vestaveb, kompletní stožár s naformátovanými plachtami a drobný materiál pro kompletaci stožáru. Dále veškerá kování a mosazné doplňky. V balení je stavební plán 1:1 a návod.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je potřeba si doplnit RC soupravu (vysílač, přijímač, baterie, servo, kabely), lepidla, barvy a 3,5 kg zátěže do kýlu. V případě pohonu pak motor 450 s hřídelí a lod. šroubem (KR-42370), regulátor 60A, baterii LiPol2S nebo 6-7 čl. NiMH, nabíječ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 4.55 kg
Druh stavebnice: Kit
Výška stožáru: 1480 mm
Typ: Maketa plachetnice
Délka: 1130 mm
Hmotnost: 6000 g
Plocha plachet: 0,45 m²
Šířka: 220 mm
Trup: Ost
Výška: 1810 mm
Druh pohonu: Ne
Konstrukce: Laminát, dřevo
Měřítko: 1:10
Stavební obtížnost: Mírně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: