Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

E-flite Night Vapor 0.38m RTF

Kód: EFLU1300
Novinka
Značka: E-Flite
4 299 Kč –2 % 4 213 Kč / ks 3 482 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Oblíbený halový mikro model RC letadla Night Vapor se vrací se silnější kostrou modelu, LED osvětlením, technologií AS3X a stabilizací SAFE Select. Užívejte si zábavu uvnitř i venku, ve dne i v noci! Je jedinečný a neuvěřitelně zábavný a přináší pilotům to, co nelze provádět s žádným jiným modelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Set obsahuje kompletně sestavený RC model letadla Night Vapor, ovladač MLP6DSM 6 kan SAFE M2, LiPol baterii 150mAh 1S 3.7V 25C, nabíječ 1S USB LiPo 300mA a návod k použití v češtině. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Oblíbený halový mikro model UMX Night Vapor RTF v se silnější kostrou modelu, LED osvětlením, technologií AS3X® a stabilizací SAFE® Select. Užívejte si zábavu uvnitř i venku, ve dne i v noci! Je jedinečný a neuvěřitelně zábavný, přináší pilotům to, co nelze provádět s žádným jiným modelem.

Night Vapor je nejlehčí létající model od E-flite, hmotnost má poze 16 g a plně proporcionální řízení směrovky a výškovky lineárními servy. Model má pozoruhodné manévrovací schopnosti, což jej předurčuje pro létání v místnostech, tělocvičnách – nebo za klidu i venku. Konstrukce draku modelu je z uhlíkového kompozitu, křídla jsou potažena odolnou potištěnou fólií. Nízká hmotnost znamená malé riziko poškození nárazem do překážky. Ve verzi Ready-To-Fly (RTF) je obsažen hotový model, vysílač, baterie a nabíječ, tedy vše co potřebujete k provozu. Stačí nabít baterii a můžete se jít bavit.

Ale to není všechno, kromě nové elektroniky má Vapor výhodu snadné výměny náhradních dílů, jako je křídlo, podvozek nebo směrovka. Nainstalovaná světla umožňují změnu v barevné škále žlutá, bílá, modrá, červená, zelená nebo fialová. Toto nastavení se provádí na zemi, nelze je provádět během letu, změna barev se provádí ovladačem na vysílači.

Vlastnosti mikro RC letadla E-flite Night Vapor
 • Model je vabaven telemetrií pro přenos napětí pohonné baterie do vysílače.
 • Nainstalované barevné LED diody umožňují zábavu při nočním létání
 • Barvy lze měnit - žlutá, bílá, modrá, červená, zelená nebo fialová. Můžete tak létat současně více modelů.
 • Zesílená konstrukce kostry modelu
 • Ochrana letové obálky SAFE® Select
 • Bezkonkurenční stabilita díky exkluzivní technologii AS3X®
 • Plyn, směrovka výškovka, 3 kanálové řízení pro maximální obratnost
 • Vysílač Spektrum™ se špičkovou technologií DSMX® 2,4 GHz
 • Kompatibilní s LiPol bateriemi 3.7 V o kapacitě 70 mAh až 200 mAh
 • Odolnější kovový podvozek, který lze snadno demontovat
 • Není nutná registrace u ÚCL
 • Ready-to-Fly - vše co potřebujete k letu je součástí balení
Ready-To-Fly, připraven k letu

Ve verzi Ready-To-Fly (RTF) vyndáte z krabice, která vám poslouží i jako přepravní box, hotový sestavený mikro model letadla Night Vapor, vysílač s tužkovými bateriemi, pohonnou LiPol baterii a USB nabíječ. To znamená, že nemusíte nic dokupovat a po nabití baterie můžete jít ihned létat.

Hotový model

Model má nainstalovány všechny komponenty, potažen je barevně potištěnou fólií a skvěle létá.Nevyžaduje žádnou montáž, je kompletně sestaven. Pouze nabijete LiPol baterii a vložíte do trupu na suchý zip, zapnete vysílač, připojíte baterii a po chvíli můžete odstartovat.

Odolnější konstrukce

Pevnější kostra modelu víc vydrží, podvozek je z ocelového drátu, model proto lépe zvládá kolize které se přihodí během letu. Díly jako křídlo, směrovka a podvozek se dají pomocí náhradních dílů snadno vyměnit.

Nainstalovaná elektronika

Night Vapor má nainstalovanou pohonnou jednotku, která se skládá ze stejnosměrného mikro motoru a převodovky, řídící jednotky s integrovaným regulátorem a dvěma lineárními servy a sadu osvětlení.

LED osvětlení

Barevné LED diody vám umožní noční létání, při kterém se budete orientovat podle polohy barevných světel na modelu. Navíc, můžete si přepínat mezi různými barevnými variantami a měnit tak vzhled při nočním létání nebo ve dne.

Exkluzivní technologie

I tak malý model jako je Night Vapor je možné vybavit nejmodernějšími technologiemi usnadňujícími létání, jako je funkce AS3X a SAFE. Spektrum ™ AS3X® (Artificial Stabilization - 3-aXis) pracuje nezávisle a automaticky eliminuje účinky větru a turbulence. Volitelné použití SAFE® Select nabízí limity sklonu a úhlu náklonu spolu s automatickou samonivelací, kterou lze zapnout a vypnout přepínačem na vysílači, což usnadňuje létání začátečníkům.

Doporučujeme koupit

Pro více zábavy doporučujeme koupit náhradní pohonný LiPol akumulátor 3.7V 150mAh:
Doporučené akumulátory
 • Nejlehčí LiPo akumulátor E-flite LiPo 3.7V 70mAh 15C.
 • LiPo akumulátor pro delší dobu letu E-flite LiPo 3.7V 150mAh 25C.
 • LiPo akumulátor s větší kapacitou Black Magic LiPol 3.7V 180mAh 25C.
Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: RTF sety pro začátečníky
Hmotnost: 1.2 kg
Druh stavebnice: RTF
Rozpětí: 376 mm
Délka: 419 mm
Letová hmotnost: 25 g
Baterie: 150 mAh 3,7V LiPol
Vrtule: Průměr 150 mm
Vysílač: Spektrum™ MLP6DSM 6CH DSMX® 2.4GHz
Nabíječ: 1S USB LiPo, 300mA (EFLC1008)
Přijímač: Řídící jednotka (SPMA3181)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: