Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Union briga 1:100 kit

Kód: KR-23616
Značka: Constructo
2 539 Kč / ks 2 098 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Historický model lodě Union Briga v měřítku 1:100. Tyto lodě byly používány v 18. a 19. století, jako lehké válečné lodě nebo lodě pobřežní hlídky. Souprava obsahuje, předem frézované dřevěné díly, plachtu, kování a návod s podrobnými a bohatě ilustrovanými pokyny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Historický model lodě Union Briga v měřítku 1:100. Tyto lodě byly používány v 18. a 19. století, jako lehké válečné lodě nebo lodě pobřežní hlídky. Mnoho z nich bylo také využíváno jako, obchodní lodě, ozbrojené soukromé lodě obchodníků, nebo jako lodě únosců.

Tato stavebnice z řady Constructo Universal, je ideálním vstupem do historických modelů lodí. Hotový předem frézovaný dřevěný trup velmi usnadňuje stavbu. Podrobné stavební pokyny a plány pomáhají stavitelům při každém kroku.

Měřítko 1: 100, Délka 400 mm, Šířka 135 mm, Výška 370 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Konstrukce: Převážně dřevo
Měřítko: 1:100
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketový neplovoucí model
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 400 mm
Šířka: 135 mm
Výška: 370 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: