Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Robert E. Lee parník 1:48 kit

Kód: KR-23840
Značka: Constructo
6 739 Kč –2 %
CONSTRUCTO Robert E. Lee parník 1:48 kit
6 739 Kč –2 % 6 604 Kč / ks 5 458 Kč bez DPH
Vyprodáno

Dřevěný model lodi Robert E. Lee v měřítku 1:48. Robert E. Lee byl jedním z nejrychlejších parníků na Mississippi té doby. Model lodi z překližky pokryté pásky Sapelli, příslušenství ze dřeva a kovu, včetně ilustrovaného návodu krok po kroku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Dřevěný model parníku Robert E. Lee, který byl jedním z nejrychlejších parníků na Mississippi té doby. Když se na počátku 18. století objevily parníky, byly stavěny s mělkým ponorem a velkými koly, které jsou schopné přepravovat cestující a zboží proti řece Mississippi. Pádlovací kola byly poháněny obrovskými parními motory a mohly být namontovány buď na zádi, nebo po obou stranách lodi. Robert E. Lee byl jedním z nejrychlejších parníků na Mississippi té doby.

Tato stavebnice je vyrobena z překližky, která je strojově řezaná vodním paprskem. Základní konstrukce je pokryta pásky Sapelli. Všechna příslušenství jsou vyrobena ze dřeva a litého kovu. Kromě obvyklých plánů obsahuje sada rovněž barevnou konstrukční příručku, která vysvětluje každý krok. Díky tomu je konstrukce modelu obzvláště snadná.

Měřítko 1:48, Délka 640 mm, Šířka 185 mm, Výška 305 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Konstrukce: Převážně dřevěná
Měřítko: 1:48
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovoucí model
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 640 mm
Šířka: 185 mm
Výška: 305 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: