Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Gjoa polární loď 1872 1:64 kit

Kód: KR-23704
Značka: Constructo
3 279 Kč –2 %
CONSTRUCTO Gjoa polární loď 1872 1:64 kit
3 279 Kč –2 % 3 213 Kč / ks 2 656 Kč bez DPH
Vyprodáno

Model polární lodi Gjoa v měřítku 1:64. Loď určená do polárních oblastí byla postavena v roce 1872 v loděnicích Rosendal ve Fjordu Hardanger (Norsko). V roce 1901 koupil loď polární průzkumník Roald Amundsen. Přesně vyřezané díly zaručují rychlou stavbu podle podrobného konstrukčního návodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Model polární lodi Gjoa v měřítku 1:64. Loď určená do polárních oblastí byla postavena v roce 1872 v loděnicích Rosendal ve Fjordu Hardanger (Norsko). V roce 1901 koupil loď polární průzkumník Roald Amundsen, posílil ji, nainstaloval další motor o výkonu 13 koní s palivovými nádržemi. Jeho cílem byly cesty k polárním oblastem a provádět měření na severním pólu. Na jedné cestě bylo objeveno, že magnetický severní pól není pevným bodem. Stavebnice vyniká svým dobrý zpracováním. Přesně vyřezané díly pomocí vodního paprsku zajišťují rychlou stavbu bez nutnosti dalších úprav. Podrobný návod pro stavbu vede krok za krokem.

Měřítko 1:64, Délka 485 mm, Šířka 200 mm, Výška 475 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Konstrukce: Dřevo
Měřítko: 1:64
Druh stavebnice: Kit
Typ: neplovoucí model
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 485 mm
Šířka: 200 mm
Výška: 475 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: