Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO America škuner 1851 1:56 kit

Kód: KR-23827
Značka: Constructo
4 099 Kč –2 %
CONSTRUCTO America škuner 1851 1:56 kit
4 099 Kč –2 % 4 017 Kč / ks 3 320 Kč bez DPH
Vyprodáno

Dřevěný model lodi America. V roce 1851 porazil tento Americký škuner s posádkou New York Yacht Clubu patnáct nejlepších anglických jachet v závodě kolem jižní Anglie. Balení obsahuje detailně zpracované dřevěné a kovové díly, včetně plachet, vlajek a návodu pro stavbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Dřevěný model lodi America. V roce 1851 porazil tento Americký škuner s posádkou New York Yacht Clubu patnáct nejlepších anglických jachet v závodě kolem jižní Anglie. Vítězný klub vyzval světové námořníky, aby porazili Ameriku a cenu získali jako trofej. Tak se Americký pohár stal nejslavnější regatou na světě.

Stavebnice Amerika obsahuje kýl a žebra přesně řezané vodním paprskem, veškeré kovové a dřevěné díly ve vybrané kvalitě, stejně jako všechny ukázané montážní díly, předtištěné plachty a vlajky. Konstrukční plán se stavební příručkou je podrobně zpracován.

Měřítko 1:56, Délka 700 mm, Šířka 115 mm, Výška 600 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Konstrukce: Převážně dřevo
Měřítko: 1.56
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovoucí model
Stavební obtížnost: Mírně pokročilý
Délka: 700 mm
Šířka: 115 mm
Výška: 600 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: