Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Albatros škuner 1840 1:55 kit

Kód: KR-23702
Značka: Constructo
2 999 Kč / ks 2 479 Kč bez DPH
Vyprodáno

Historický model lodi Albatros v měřítku 1:55. Škuner Albatros byl postaven v roce 1840 v loděnici Baltimore. Primárně mel být používán k obraně amerických břehů. Snadno sestavitelný model lodi, všechny díly připraveny a sestavení, ilustrovaná konstrukční příručka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Škuner Albatros byl postaven v roce 1840 v Baltimore. Byl vybaven palubními zbraněmi, protože měl být používán k obraně amerických břehů. Štíhlá forma trupu a hladké paluby byly postaveny po vzoru francouzských fregat, které často přijížděly do amerických přístavů během války. Jeho štíhlý, hladký trup byl konstruován pro maximální obratnost. Loď byla používána především pro obchod a hloubkový rybolovu.

Řada Atlantis Initio představuje nový koncept snadno sestavitelných modelů, které na rozdíl od univerzálních konstrukcí již obsahují rám. Všechno dřevo a tvarovky jsou ve vybrané kvalitě. Detailní plán a barevně ilustrovaná konstrukční příručka usnadňují montáž.

Měřítko 1:55, Délka 510 mm, Šířka 160 mm, Výška 390 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Hmotnost: 1.7 kg
Konstrukce: Dřevo
Měřítko: 1:55
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovoucí model
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 510 mm
Šířka: 160 mm
Výška: 390 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: