Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Mayflower 1620 1:65 kit

Kód: KR-23819
Značka: Constructo
6 579 Kč –2 %
CONSTRUCTO Mayflower 1620 1:65 kit
6 579 Kč –2 % 6 447 Kč / ks 5 328 Kč bez DPH
Vyprodáno

Krasný detailně zpracovaný model lodi Mayflower v měřítku 1:65. Dobře známá loď v anglicky mluvících zemích, díky spojení s Anglickou a Americkou historií. Model lodi je věrně zpracován, včetně vybavení, člunů a plachet. Stavebnice obsahuje přesně vyřezané díly pro bezproblémovou montáž, podle ilustrovaného návodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Loď Mayflower je úzce spojena s Anglickou i Americkou historií. V roce 1620 opustila Mayflower anglický přístav Plymouth se 102 cestujícími a 25 - 30 členy posádky na palubě a zamířila s nimi k severoamerickým břehům. Cestující na lodi, kteří se pak usadili na území dnešních východních států USA, vešli do jejich dějin jako Otcové poutníci (Pilgrim Fathers).

Souprava je bohatě vybavena, obsahuje čluny, plachty a veškeré příslušenství. Veškerý materiál je ve vybrané kvalitě. Podrobné plány a stavební příručka s mnoha ilustracemi zaručují bezproblémovou montáž.

Měřítko 1:65, Délka 700 mm, Šířka 270 mm, Výška 600 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro pokročilé
Hmotnost: 3.26 kg
Konstrukce: Dřevo
Měřítko: 1:65
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovoucí model
Stavební obtížnost: Mírně pokročilý
Délka: 700 mm
Šířka: 270 mm
Výška: 600 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: