Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

E-flite Mini Convergence VTOL 0.4m BNF Basic

Kód: EFL9350
Značka: E-Flite
4 799 Kč –2 % 4 703 Kč / ks 3 887 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jedinečný RC model letadla Mini Convergence VTOL Basic s vertikálním vzletem a přistáním. Unikátní konstrukce a exkluzivní software řídící jednotky nabízí to nejlepší z obratnosti, stability a automatickým přechodem z visu do dopředného letu. Verze BNF Basic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Sestavený model Mini Convergence VTOL BNF Basic s nainstalovanou elektronikou: 3ks E-flite motor střídavý BL15 850ot/V, E-flite regulátor střídavý 6A, E-flite regulátor 6A, dlouhý kabel, Spektrum řídící jednotka, Spektrum přijímač Serial Race DSMX, Spektrum servo 350 5g, Spektrum servo 360 3,7g. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Jedinečný RC model na dálkové ovládání VTOL (Vertikální vzlet a přistání), Mini Convergence VTOL Basic s automatickým přechodem z visení do přímého letu a zpět do visení. Unikátní konstrukce a exkluzivní software řídící jednotky nabízí to nejlepší z obratnosti a stability. Verze BNF pro vysílače Spektrum DSMX.

Zažijte revoluci v létání na vlastní kůži! E-flite® Mini Convergence® VTOL je kompaktnější verzí svého většího protějšku, se kterým můžete nyní létat i v menších prostorách, včetně interiéru. Menší rozměry, tiché střídavé motory a zdokonalený software pro řízení letu, zjednodušuje řízení v režimu multirotor. Létání v interiérech a je snadnější než kdy předtím.

Jednoduché řízení letu

Mini Convergence má koncepci delta křídla se třemi střídavými motory, dvěma motory na křídle a pevným motorem v ocasní části. Dva motory jsou otočné v gondolách, třetí je fixně umístěn v ocasní části. Během startu jsou motory otočeny vzhůru a model startuje kolmo vzhůru, Při přechodu do vodorovného letu se motory automaticky sklopí a funkci řízení přebírají kormidla křídla.

Exkluzivní software pro řízení letu

Nejdůležitější součástí Mini Convergence VTOL, je řídící software v řídící jednotce, který byl odborně naladěn nejlepšími vývojáři, takže nyní prakticky každý RC pilot může zažít legraci z VTOL letu. Konečným výsledkem je důslednější a spolehlivější letový výkon, který ještě více usnadňuje téměř každému pilotovi zážitek z letu VTOL.

Automatický přechod letových fází

Provádění přechodu mezi visením a letem letadla je stejně jednoduché jako přepnutí přepínače. Řídicí jednotka plynule otáčí dva motory umístěné v křídle do správných poloh a aktivuje zadní motor podle letové fáze.

Letové režimy
Mód STABILITY

udržuje model Convergence VTOL ve stabilní poloze s omezením klonění a klopení jak při visení multirotoru, tak i při letu dopředu jako letadlo. To vám umožní vzlétnout a přistát jako profík, i když jste nikdy předtím neletěl s dronem nebo vrtulníkem. Za letu letadla budou omezeny úhly klonění a klopení a systém stabilizace automaticky po puštění pák vysílače do neutrálu srovná model do horizontální polohy.

Mód AKRO

umožní létat bez jakéhokoli omezení. Znamená to, že nejsou použity žádné limity nebo samonivelace v jakékoli fázi letu. Za letu v režimu Acro lze provádět volně akrobatické obraty. A protože při letu dopředu je k dispozici tah dvou střídavých motorů, tak je v rezervě spousta rychlosti a tahu, což lze využít při 3D akrobacii.

Velmi jednoduché nastavení

Verze Bind-N-Fly® Basic je určena pro spárování s 6+ kanálovým vysílačem kompatibilním se Spektrum DSMX®. Přijímač Spektrum™ serial je připojen k řídicí jednotce. Není nutné žádné složité nastavení vysílače nebo programování. Přepínač "GEAR" slouží k výběru letového režimu Stabilita nebo Akro a přepínač "AUX 1" se používá k přechodu do visení nebo letu jako letadlo.

Přizpůsobte si vzhled svým představám

Přiložené obtisky vám nabízejí několik barevných schémat, které si můžete vybrat - od klasiky až po sportovní a dokonce i vojenskou kamufláž. Nebo můžete snadno vyrobit vlastní vzor pomocí kombinace obtisků, které jsou obsaženy v balení.

Pro FPV (First-Person View) připraven

Pro FPV létání je Mini Convergence připraven k instalaci doporučené FPV kamery a VTX (Video vysílače)

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač 6+ kanálový Spektrum DSMX, LiPol baterii 800mAh 3S, LiPol nabíječ.

Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

  • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
  • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
  • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11,1 V) a konektorem JST.

  • Aku 1: Black Magic LiPol 11.1V 950mAh 35C JST
  • Aku 2: Spektrum LiPo 11.1V 800mAh 50C JST
Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tyto nabíječe:

  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 50W.
  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x100W.
  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.
Doporučené moderní nabíječe pro Smart akumulátory
  • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 400W.
  • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x200W.

K dispozici je redukce pro nabíjení IC5/IC3 Spektrum konverzní kabel IC5 přístroj - IC3 baterie 10cm 10 AWG.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo akumulátory

Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo akumulátory, doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W.

Nabíječ Dynamite Prophet Sport se dvěma výstupy 50 W

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Hmotnost: 1.28 kg
Druh stavebnice: BNF
Konstrukce: EPO
Náročnost pilotáže: Pokročilý
Typ: Sportovní VTOL
Rozpětí: 410 mm
Délka: 419 mm
Letová hmotnost: 253 g
Nosná plocha: 6,61 dm²
Plošné zatížení: 38 g/dm²
Elektro pohon: Střídavé
Baterie: Doporučená LiPol 800mAh 11.1V 3S

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: