Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

MAMOLI Rattlesnake 1779 1:64 kit

Kód: KR-21736
Značka: Mamoli
7 599 Kč –3 %
MAMOLI Rattlesnake 1779 1:64 kit
7 599 Kč –3 % 7 371 Kč / ks 6 092 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Rattlesnake v měřítku 1:64 z roku 1779. Loď byla vyrobena v Plymouthu, Massachusetts a byla bohatě vybavena 14-20 kanony, posádka se skládala z 85 mužů. Loď byla rychlá, měla štíhlý trup se špičatou přídí. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Rattlesnake v měřítku 1:64 z roku 1779. Loď byla vyrobena v Plymouthu, Massachusetts a byla bohatě vybavena až 20 kanony, posádka se skládala z 85 mužů. Loď byla rychlá, měla štíhlý trup se špičatou přídí. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Původní USS Rattlesnake byl pověřen právě vzniklým kongresem Spojených států aby pomohl vybojovat probíhající válku tím, že měl zadržovat britské lodě. Později, v roce 1781 ji zajala ​​britská fregata Assurance (44 děl) a byla přijata do královského námořnictva jako Commorant (14 děl). Někdy kolem roku 1784 byla přejmenována na Rattlesnake poté, co Britové zjistili, že už mají loď s názvem Commorant a brzy poté byla prodána. Plavidlo bylo neobvykle rychlé a její linie trupu kopírovala britská admiralita.

Model je v měřítku 1:64, délka 697 mm, výška 463mm. Kit je dnes vyráběn moderní laserovou technologií, která zajišťuje vysokou přesnost montáže součástí. Dvojité bednění je standardní. Mnoho tvarovek z litého kovu nebo dřeva. Modely lodí od Mamoli jsou již po řadu let oblíbeny. Široká škála různých typů modelů a klasické materiály charakterizují tuto sérii.

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Konstrukce: Dřevěný
Měřítko: 1:64
Druh stavebnice: Kit
Typ: Stolní
Stavební obtížnost: Pokročilí
Délka: 697 mm
Výška: 463 mm
Druh pohonu: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: