Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

MAMOLI Halifax 1768 1:54 kit

Kód: KR-21737
Značka: Mamoli
5 599 Kč –2 %
MAMOLI Halifax 1768 1:54 kit
5 599 Kč –2 % 5 487 Kč / ks 4 534 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Halifax v měřítku 1:54 z roku 1768. Loď byla postavena pro poštovní služby, Halifax v roce 1768 koupilo anglické královské námořnictvo a přestavělo jej v loděnici v Portsmouthu na typickou jachtu. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Halifax v měřítku 1:54 z roku 1768. Původně byla postavena pro poštovní služby, Halifax poté koupilo anglické královské námořnictvo a v roce 1768 byla loď přestavěna v loděnici v Portsmouthu na typickou loď v duchu tehdejšího koloniálního stylu. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Modifikace přestavby se týkaly především montáží zvedací plošiny pro vytvoření většího úložného prostoru, boční stěny byly vytaženy a vyzbaveny 6 kanony a dalšími zbraněmi. Původní tvar lodi se celkově dost výrazně změnil.

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Konstrukce: Dřevěná
Měřítko: 1:54
Druh stavebnice: Klasická stavebnice
Typ: Neplovoucí
Stavební obtížnost: Pokročilý
Délka: 590 mm
Výška: 460 mm
Druh pohonu: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: