Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

MAMOLI Golden Hind 1577 1:53 kit

Kód: KR-21730
Značka: Mamoli
6 199 Kč –2 %
MAMOLI Golden Hind 1577 1:53 kit
6 199 Kč –2 % 6 075 Kč / ks 5 021 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Golden Hind v měřítku 1:53 z roku 1577. Loď použil Sir Francis Drake při jeho plavbě kolem světa v roce 1577. Loď měla délku trupu cca 25 metrů a výtlak 120tun. Výzbroj lodi tvořilo 18 děl. Model má délku 495mm. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice neplovoucího modelu MAMOLI Golden Hind v měřítku 1:53 z roku 1577. Loď Golden Hind použil Sir Francis Drake při jeho plavbě kolem světa v roce 1577. Loď měla délku trupu cca 25 metrů a výtlak 120tun. Výzbroj lodi tvořilo 18 děl. Model má délku 495mm a výšku 408mm. V balení jsou dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plány atd.

Poté, co Drake překročil Magellanskou úžinu, prožily posádky jeho lodí hroznou bouři, která zničila dvě lodě, poté přistál v přístavu Valparaiso. Dál sledoval pobřeží Chile a Peru, vyplenil španělské přístavy a lodě a získal obrovskou kořist. Pak plul do Kalifornie a pravděpodobně se snažil objevit dlouho hledaný severozápadní průchod. Pokračoval v cestě směrem k jávským oblastem, obeplul Mys Dobré naděje a vrátil se do Anglie po třech letech, aby dokončil cestu kolem světa.

Kit je dnes vyráběn moderní laserovou technologií, která zajišťuje vysokou přesnost montáže součástí. Dvojité bednění je standardní. Mnoho tvarovek z litého kovu nebo dřeva. Modely lodí od Mamoli jsou již po řadu let oblíbeny. Široká škála různých typů modelů a klasické materiály charakterizují tuto sérii.

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Hmotnost: 1.98 kg
Konstrukce: Dřevěná
Měřítko: 1:53
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovoucí maketa
Stavební obtížnost: Pokročilí
Délka: 495 mm
Šířka: 408 mm
Výška: 408 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: