Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

COREL Le Tonnant 1:50 kit

Kód: KR-20100
Značka: Corel
11 499 Kč –4 %
COREL Le Tonnant 1:50 kit
11 499 Kč –4 % 11 039 Kč / ks 9 123 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Neplovoucí dřevěný model lodi COREL Le Tonnant 1:50 je klasická stavebnice korzárské lodi z 18 století, která byla navržena podle starých dokumentů. Plán je velmi detailní a obsahuje množství výkresů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Neplovoucí dřevěný model lodi COREL Le Tonnant 1:50 je stavebnice korzárské lodi z 18 století, která byla navržena podle starých dokumentů. Plán je velmi detailní a obsahuje množství výkresů. V balení jsou laserem řezané dřevěné díly, lišty a množství kování, lanoví, plátno na plachty, spousta příslušenství a dekorace.

Le Tonnant byla korzárská loď: termín "Corsair" byl použit v předchozích staletích k popisu lodi i kapitána. Corseři byli tedy piráti se státní licencí. Model byl pečlivě zrekonstruován podle starých dokumentů. Plán je velmi detailní a obsahuje množství detailních výkresů, které mohou sloužit jako model pro další lodě 18. století.

Značka Corel

Italské stavebnice Corel patří mezi nejznámější stavebnice dřevěných modelů lodí. Modely dřevěných maket neplovoucích lodí Corel jsou mezi lodními modeláři oblíbeny hlavně kvůli kvalitě zpracování, vysoký obsah detailů a předpracovaného příslušenství.

Dřevěné díly jsou čistě vyřezány na CNC strojích a stavebnice má vysoký obsah detailů. Součástí stavebnic Coler je kompletní dokumentace ke stavbě. Stavebnice neobsahuje lepidla, barvy, laky, nářadí a potřebné modelářské zařízení - to je záležitostí každého stavitele.

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Hmotnost: 2.7 kg
Konstrukce: Dřevěná
Měřítko: 1:50
Druh stavebnice: Klasická stavebnice
Typ: Neplovoucí
Stavební obtížnost: Pokročilý
Délka: 825 mm
Šířka: 139 mm
Výška: 570 mm
Druh pohonu: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: