Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

CONSTRUCTO Pilar motorový člun E.Hemmingwaye 1934 1:27 kit

Kód: KR-23841
Značka: Constructo
3 279 Kč –2 %
CONSTRUCTO Pilar motorový člun E.Hemmingwaye 1934 1:27 kit
3 279 Kč –2 % 3 213 Kč / ks 2 656 Kč bez DPH
Vyprodáno

Dřevěný model lodi E.Hemmingwaye (Motorový člun), v měřítku 1:27. Ernest Hemingwayova motorová jachta z roku 1934. Všechny dřevěné díly jsou pečlivě vyřezány a veškeré detaily jsou součástí sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Dřevěný model lodi Ernesta Hemingwaye z roku 1934. Tato hezká malá motorová jachta vyrobená ze dřeva a sloužila Ernestovi Hemingwayovi k odpočinku a rybolovu. Ideální model pro všechny milovníky novely "Stařec a moře". Jachta byla postavena Boston Wheeler v Brooklynu. Použitým materiálem byl mahagon a dub. S délkou 11,86 metrů a šířkou 3,65 metrů byla jachta poháněna motorem Chrysler o výkonu 110 koní. Pokud by pohon sehal, byl nainstalován další pomocný motor. Inspirován je jeho láskou k španělštině, Ernest Hemingway pokřtil svou jachtu "PILAR" na počest svaté panny Pilar ze Zaragozy.

Všechny dřevěné díly jsou pečlivě vyřezány a veškeré detaily jsou součástí sady. Detailní ilustrovaný návod a konstrukční plán pomáhá při montáži. Montáž vyžaduje nástroje, barvy a lepidlo,

Měřítko 1:27, Délka 440 mm, Šířka 130 mm, Výška 220 mm,

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mírně pokročilé
Hmotnost: 2.09 kg
Konstrukce: Převážně dřevěná
Měřítko: 1:27
Druh stavebnice: Kit
Typ: Neplovucí model
Stavební obtížnost: Mírně pokročilý
Délka: 440 mm
Šířka: 130 mm
Výška: 220 mm
Druh pohonu: Bez pohonu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: