Ahoj, vítejte na novém eshopu s RC modely. Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na email: obchod@rc-modely.cz

E-flite Mini Convergence VTOL 0.4m PNP

Kód: EFL9375
Značka: E-Flite
4 499 Kč –2 % 4 409 Kč / ks 3 644 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jedinečný RC model letadla Mini Convergence VTOL Basic s vertikálním vzletem a přistáním. Unikátní konstrukce a exkluzivní software řídící jednotky nabízí to nejlepší z obratnosti, stability a automatickým přechodem z visu do dopředného letu. Verze PNP bez RC soupravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Sestavený model Mini Convergence VTOL PNP Basic s nainstalovanou elektronikou: 3ks E-flite motor střídavý BL15 850ot/V, E-flite regulátor střídavý 6A, E-flite regulátor 6A, dlouhý kabel, Spektrum řídící jednotka, Spektrum servo 350 5g, Spektrum servo 360 3,7g. Řídící jednotka je kompatibilní pouze se systémem Spektrum, proto je potřeba doplnit 6-kanálový přijímač Spektrum s protokolem SRXL Serial DSM2/DSMX Spektrum přijímač Serial Race DSMX. návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Jedinečný RC model na dálkové ovládání VTOL (Vertikální vzlet a přistání), Mini Convergence VTOL Basic s automatickým přechodem z visení do přímého letu a zpět do visení. Unikátní konstrukce a exkluzivní software řídící jednotky nabízí to nejlepší z obratnosti a stability. Verze PNP bez vysílače a přijímače Spektrum.

Zažijte revoluci v létání na vlastní kůži! E-flite® Mini Convergence® VTOL je kompaktnější verzí svého většího protějšku, se kterým můžete nyní létat i v menších prostorách, včetně interiéru. Menší rozměry, tiché střídavé motory a zdokonalený software pro řízení letu, zjednodušuje řízení v režimu multirotor. Létání v interiérech a je snadnější než kdy předtím.

Jednoduché řízení letu

Mini Convergence má koncepci delta křídla se třemi střídavými motory, dvěma motory na křídle a pevným motorem v ocasní části. Dva motory jsou otočné v gondolách, třetí je fixně umístěn v ocasní části. Během startu jsou motory otočeny vzhůru a model startuje kolmo vzhůru, Při přechodu do vodorovného letu se motory automaticky sklopí a funkci řízení přebírají kormidla křídla.

Exkluzivní software pro řízení letu

Nejdůležitější součástí Mini Convergence VTOL je řídící jednotka se speciálním software, který byl odborně naladěn nejlepšími vývojáři, takže nyní prakticky každý RC pilot může zažít létání s kolmým vzletem a přistáním VTOL. Konečným výsledkem je důslednější a spolehlivější letový projev, který ještě více usnadňuje zážitek z letu.

Automatický přechod letových fází

Provádění přechodu mezi visením a letem letadla je stejně jednoduché jako přepnutí přepínače. Řídicí jednotka plynule otáčí dva motory umístěné v křídle do správných poloh a aktivuje zadní motor podle letové fáze.

Letové režimy
Mód STABILITY

udržuje model Convergence VTOL ve stabilní poloze s omezením klonění a klopení jak při visení multirotoru, tak i při letu dopředu jako letadlo. To vám umožní vzlétnout a přistát jako profík, i když jste nikdy předtím neletěl s dronem nebo vrtulníkem. Za letu letadla budou omezeny úhly klonění a klopení a systém stabilizace automaticky po puštění pák vysílače do neutrálu srovná model do horizontální polohy.

Mód AKRO

umožní létat bez jakéhokoli omezení. Znamená to, že nejsou použity žádné limity nebo samonivelace v jakékoli fázi letu. Za letu v režimu Acro lze provádět volně akrobatické obraty. A protože při letu dopředu je k dispozici tah dvou střídavých motorů, tak je v rezervě spousta rychlosti a tahu, což lze využít při 3D akrobacii.

Velmi jednoduché nastavení verze PNP

Verze PNP je určena pro spárování s vaším 6+ kanálovým vysílačem kompatibilním se Spektrum DSMX® a vaším přijímačem Spektrum™ Serial, který se připojí k řídicí jednotce. Není nutné žádné složité nastavení vysílače nebo programování. Přepínač "GEAR" slouží k výběru letového režimu Stabilita nebo Akro a přepínač "AUX 1" se používá k přechodu do visení nebo letu jako letadlo.

Přizpůsobte si vzhled svým představám

Přiložené obtisky vám nabízejí několik barevných schémat, které si můžete vybrat - od klasiky až po sportovní a dokonce i vojenskou kamufláž. Nebo můžete snadno vyrobit vlastní vzor pomocí kombinace obtisků, které jsou obsaženy v balení.

Pro FPV (First-Person View) připraven

Pro FPV létání je Mini Convergence připraven k instalaci doporučené FPV kamery a VTX (Video vysílače)

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač 6+ kanálový Spektrum DSMX, Spektrum přijímač Serial Race DSMX, LiPol baterii 11.1 V 800 až 1000 mAh a nabíječ na pohonný LiPo akumulátor. Řídící jednotka nepodporuje jiné systémy než Spektrum, proto je nutné doplnit 6-kanálový přijímač Spektrum s protokolem SRXL Serial DSM2/DSMX.

Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

  • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
  • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
  • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11,1 V) a konektorem JST.

  • Aku 1: Black Magic LiPol 11.1V 950mAh 35C JST
  • Aku 2: Spektrum LiPo 11.1V 800mAh 50C JST
Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tyto nabíječe:

  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 50W.
  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x100W.
  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.
Doporučené moderní nabíječe pro Smart akumulátory
  • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 400W.
  • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x200W.

K dispozici je redukce pro nabíjení IC5/IC3 Spektrum konverzní kabel IC5 přístroj - IC3 baterie 10cm 10 AWG.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo akumulátory

Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo akumulátory, doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W.

Nabíječ Dynamite Prophet Sport se dvěma výstupy 50 W

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: PNP sety
Hmotnost: 1.27 kg
Druh stavebnice: PNP
Konstrukce: EPO
Náročnost pilotáže: Pokročilý
Typ: Sportovní
Rozpětí: 410 mm
Délka: 419 mm
Letová hmotnost: 253 g
Nosná plocha: 6,61 dm²
Plošné zatížení: 38 g/dm²
Elektro pohon: Střídavé
Baterie: Doporučená LiPol 800mAh 11.1V 3S

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: