Killerbody Wide Body No2: Toyota 86/Subaru BRZ 1:10

Kód: KB48582
Značka: Killerbody
929 Kč / ks 768 Kč bez DPH
Skladem Praha (1 ks)

Chtěli byste si upravit karoserii svého RC modelu auta na širší verzi? Killerbody vám nabízí rozšíření karoserie RC modelu auta Toyota 86/Subaru BRZ No2 1:10. Rozšiřovací sada je vyrobena z čirého lexanu. Vhodná pro rozvor 257 mm, šířka 190 mm. Obsahem balení je přední blatník, zadní spoiler, zadní křídlo, montážní příslušenství, atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je v čirém provedení přední blatník, zadní spoiler, pravá a levý strana karoserie, kryt na mlhovku, okenní masky, zametací křídlo, zadní křídlo, arch samolepek, oboustranná lepící páska, montážní příslušenství, obrázkový návod.

Charakteristika

Chtěli byste si upravit karoserii svého RC modelu auta na širší verzi? Killerbody vám nabízí rozšíření karoserie RC modelu auta Toyota 86/Subaru BRZ No2 1:10. Rozšiřovací sada je vyrobena z čirého lexanu. Vhodná pro rozvor 257 mm, šířka 190 mm.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Hmotnost: 0.3 kg
Použití: RC model auta Toyota 86/Subaru BRZ 1:10
Měřítko: 1:10
Šířka: 190 mm
Rozvor: 257 mm
Barva: Čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: