Killerbody karosérie 1:10 Lancia Beta Montecarlo Racing

Kód: KB48391
Značka: Killerbody
1 749 Kč / ks 1 445 Kč bez DPH
Objednáno u výrobce

Karosérie Killerbody Lancia Beta Montecarlo pro RC modely aut 1:10. Provedení Rally, rozvor 257 mm, délka 420 mm, šířka 195 mm. Vyrobeno z odolného lexanu, příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je hotová karosérie pro RC modely aut 1:10 Lancia Beta Montecarlo od Killerbody v provedení Rally. Karoserie má již z výroby nainstalovány doplňky – viz obrázky.

Charakteristika

Nádherná okruhová Lancia Beta Montecarlo. Účastnila se populárních závodů jako Giro d´Italia v roce 1979 nebo o dva roky později 24 hodin Le Mans.

Karosérie Lancia Beta Montecarlo v desingneru Rally je již sestavena. Jen otvory pro připevnění karosérie je nutno dodělat dle potřeby. Aerodynamické zpracování karosérie závodního auta z vás udělá závodníka!

Karosérie má čiré okna, přední a zadní světla jsou připravení k instalaci LED světel.

Karosérie Killerbody Lancia Beta Montecarlo je určena pro on-road / cestovní RC modely aut v měřítku 1:10. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 195 mm pasuje na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra s podvozkem V-100.

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,5 mm.
  • K dispozici je řada hotových nabarvených karosérií i nenabarvená verze, stačí si pouze vybrat.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů - světelné sady, funkční stěrače.
  • Karosérie pasuje na většinu RC modelů aut 1:10 s šasi o šířce 195 mm a rozvorem 257 mm.
Informace o předloze

Bylo to první auto, jehož konstrukce karoserie, včetně vnějšího designu, byla vyvinuta společností Pininfarina a vyrobena na továrních páskách jménem Lancia.

V březnu 1980 se v Evropě objevila revidovaná verze ( S2 ) Montecarlo ( také 88 kW ), první modifikovanou mřížkou chladiče - která byla navržena analogicky jako modifikovaná beta na podzim 1979 - a další okna ve sloupcích C je jiný. Tato okna byla dříve představena ve Velké Británii v první sérii, aby splnily místní licenční požadavky pro všestrannou viditelnost. Tento model se nyní nazýval pouze Lancia Montecarlo, což byl termín beta. Také obdržel sérii 2 nyní konstrukci kol zbývajících beta modelů se 14 "místo 13" velkých ráfků ( i když se zvýšenými off-setovými a oválnými vybráními pro šrouby kol, namísto obvyklých beta v kulatých vybráních ). Z modelu Lancia Beta Montecarlo byly získány významné modely pro motoristický sport a zejména pro rally

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Hmotnost: 0.55 kg
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10
Délka: 470 mm
Šířka: 195 mm
Výška: 120 mm
Rozvor: 257 mm
Hmotnost: 275 g
Barva: Rally

Prezentace OnRoad karoserií

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: