Spektrum Smart G2 nabíječ S155 1x55W AC

Kód: SPMXC2050I
Značka: Spektrum
1 799 Kč / ks 1 487 Kč bez DPH
Skladem eshop

Nabíječ Spektrum Smart S155 1x55W AC nové generace s technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5, barevný LCD displej, až 4 čl. LiPo/LiFe/Li-Ion/LiHV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje nabíječ Spektrum Smart S155, síťový napájecí kabel, návod CZ, EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Nabíječ Spektrum Smart S155 1x55W AC nové generace s technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5, barevný LCD displej, až 4 čl. LiPo/LiFe/Li-Ion/LiHV.

Užijte si výhod systému Spektrum Smart G2 za méně peněz s nabíječkou Spektrum™ S155 Smart G2 AC. Zajišťuje snadné a přesné nabíjení, zejména u Spektrum baterií SMART, kde poskytuje jednoduché automatické nabíjení ihned po připojení, výstupní porty IC3® a IC5® (kompatibilní s EC3/EC5) a další.

Srovnání článků baterií Smart G2 je stejně jednoduché. Nabíječ S155 Smart G2 srovná jednotlivé články vaší LiPo baterie Smart G2 prostřednictvím jediného datového kabelu po připojení pomocí konektoru IC, který použijete pro nabíjení. Elektronika nabíječe okamžitě rozpozná správné parametry nabíjení připojené baterie SMART a zahájí bezpečné a správné nabíjení.

Aby bylo nabíjení co nejpohodlnější, má nabíječ Spektrum™ S155 Smart G2 AC barevný LCD displej s vylepšenými nabídkami, ikonami a navigačními nástroji. Jeho intuitivní rozhraní umožňuje uživatelům sledovat průběh nabíjení a snadno provádět změny nastavení. Hodiny na obrazovce ukazují zbývající dobu potřebnou na dobití akumulátoru.

Když je čas pro aktualizace firmware nabíječe, je to rovněž snadné. Vstupní port USB je pohodlně umístěn na přední straně skříně. Nejsou potřeba žádné speciální kabely. Mezi další užitečné funkce nabíječe Spektrum S155 Smart G2 AC, patří režim spánku a odnímatelný napájecí kabel.

Užitné vlastnosti přístroje
 • Pokročilá, uživatelsky přívětivá nabíjecí technologie Smart G2
 • Až 55 W příkon pro rychlé nabíjení
 • Balancuje články baterií Smart G2 s jedním jedním datovým kabelem
 • Nabíjí všechny typy běžných baterií - pro konvenční akumulátory je dostupný pouze režim nabíjení (nabíjení na stroage není dostupné)
 • Nabíjí až 4S LiPo/LiFe/Li-Ion/LiHV baterie a 1-12S NiMH/NiCd
 • Funkce Auto Charge rozpozná parametry nabíjení baterie SMART a automaticky zahájí nabíjení
 • SMART software nabíječe sleduje a ukládá potřebná data o bateriích SMART
 • Hodiny odpočítávají zbývající dobu nabíjení, dokud nebude vaše Smart baterie plně nabitá
 • Obsahuje nabíjecí konektory IC3® a IC5®
 • Rozhraní barevného LCD displeje obsahuje intuitivní nabídky, ikony a navigační nástroje
 • USB vstup pro aktualizaci firmwaru
 • Režim spánku
 • Odnímatelný napájecí kabel
 • Konektory IC3® a IC5® jsou zpětně kompatibilní s konektory EC3™ a EC5™
 • Nabíječ neumožňuje funkci vybíjení (discharge)
  (Akumulátory Spektrum Smart obsahují funkci automatického vybíjení do storage, funkci lze nastavit přes nabíječ)
Výstup s konektory IC3 nebo IC5

Nabíječ Spektrum™ S155 Smart G2 AC obsahuje výstupní konektory IC3® a IC5®. Pomocí posuvníku nad konektory vyberte konektor IC3® nebo IC5® a poté můžete ihned nabíjet baterii proudem až 5 A s příkonem až 55 W. Baterie Smart G2 můžete nabíjet a balancovat jenom jedním připojením do konektoru IC3® nebo IC5®. Není nutný kabel s konektorem balancéru!

Lepší uživatelské rozhraní

Aby nabíječ S1400 G2 poskytoval co nejlepší přehled v menu, obsahuje barevný LCD displej a příjemné uživatelské rozhraní s vylepšenými nabídkami, ikonami a navigačními nástroji. Pro maximální bezpečnost, jednoduchost a snadnost nabíjení, nová funkce automatického nabíjení rozpozná parametry pro nabíjení SMART baterie, jakmile připojíte baterii, nabíječ automaticky zahájí správné nabíjení.

Odpočítávání času do nabití

Na displeji nabíječe AC S155 G2 se odpočítávají v reálném čase hodiny a minuty, a to až do úplného nabití baterie SMART.

Pohodlné nabíjení

Nabíječ S155 Smart G2 AC zvládá až 4S LiPo, LiFe, Li-Ion nebo LiHV baterie, stejně jako 1-12S NiMH a NiCd sady (použijte Smart baterie, abyste mohli využívat všech funkcí nabíječky). Jeho elegantní a robustní obal se dobře vejde na váš pracovní stůl. Napájecí kabel je odnímatelný pro snadné skladování a přepravu.

Doporučujeme koupit

Technologie Smart - více důvěry, více informací

Technologie Spektrum™ Smart je komplexní informační a servisní systém, komunikující mezi komponenty s označením Spektrum SMART. Vznikl za účelem jednoduššího uživatelského komfortu a současně maximálního toku informací, jejichž účelem je nabídnout okamžité údaje o stavu důležitých součástí elektroniky vašeho modelu. K tomuto účelu byly vyrobeny Smart přijímače, regulátory, baterie i nabíječe a vysílače, které vybaveny menu Spektrum AirWare™, komunikují prostřednictvím telemetrie s komponenty systému Smart. A to bez dalších telemetrických senzorů, takže můžete mít přehled o stavu baterie, teplotě, proudu a otáčkách a to díky konektoru IC3/IC5 s datovým kabelem. Elektronika vašeho modelu s vámi bude komunikovat, a vy díky tomu můžete zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost pohonu vašeho modelu. Sdělené údaje o stavu všech podstatných součástech zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Přenos dat pouze po jednom vodiči

Technologie SMART umožňuje přenos telemetrických dat pomocí jednoho vodiče v inovativních konektorech IC3 a IC5. Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Napájení: AC
Nabíjecí proud: 0,1 - 5A
Nabíjecí výkon: 55 W
Počet článků Li-Po: 1S - 4S
Počet článků Li-Po HV: 1S - 4S
Počet článků Li-Fe: 1S - 4S
Počet článků Li-Ion: 1S - 4S
Počet článků NiMH/NiCd: 1 - 12 čl.
Vyrovnávací proud balancéru: 150 mA (2-4S)
Délka: 112 mm
Šířka: 61 mm
Výška: 61 mm
Hmotnost: 345 g

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: