Krick Racecat Pan 21 V2 ARR

Kód: KR-26311
8 999 Kč / ks 7 437 Kč bez DPH
Skladem eshop

RC model rychlého člunu Krick Racecat Pan 21 V2 ARR je lodí s trupem katamarán a závěsným motorem s výkonným střídavým motorem. Kvalitní laminátový epoxidový trup s hotovým zbarvením. Motor s regulátorem a servem řízení jsou nainstalovány. Je potřeba doplnit RC soupravu a pohonnou baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je hotový sestavený RC model lodi Krick Racecat Pan 21 V2 s nainstalovanými komponenty: Krick Racecat Pan 21 - motor 3S, střídavý regulátor 60A SBEC, standardní servo řízení. Manuál DE.

Charakteristika

RC model rychlého člunu Krick Racecat Pan 21 V2 ARR je lodí s trupem katamarán a závěsným motorem s výkonným střídavým vodou chlazeným motorem. Kvalitní laminátový epoxidový trup s hotovým zbarvením. Motor s regulátorem a servem řízení jsou nainstalovány. Je potřeba doplnit RC soupravu a pohonnou baterii.

Racecat Pan 21 je velká a neuvěřitelně rychlá závodní loď, která bezpečně za sebou zanechá všechny konkurenty. Výborně akceleruje ze zatáčky a má vysokou stabilitu. Samozřejmostí je kvalitní lodní hřídel a pevný laminátový trup. Akumulátor je doporučen LiPol 3S, 2700 - 3300 mAh 30C, příslušný nabíječ. Racecat Pan 21 je určena pro každého, kdo touží po rychlé a kvalitní lodi s dobrou ovladatelností.

  • Typ katamarán, hotový nabarvený trup
  • Vnější montáž závěsného motoru
  • Servo kormidla namontováno
  • Nainstalován střídavý regulátor 60A
Vybavení elektronikou

RC model člunu Krick Racecat Pan 21 V2 je ve verzi ARR, což znamená, že v trupu lodi jsou nainstalovány motor, regulátor a servo řízení. RC souprava, baterie ani nabíječ nejsou součástí balení setu.

Pohon modelu

Díky použití střídavého pohonu je model velmi výkonný a dokáže jet tak rychle, že si budete muset dát pozor na překročení maximální rychlosti! Komponenty pohonu jsou nainstalovány a po doplnění vašeho rádia a pohonné baterie bude model kompletně vybaven a připraven k jízdě.

Doporučujeme koupit

Doporučené akumulátory LiPol

Model neobsahuje pohonný akumulátor (LiPol 3S, 2700 - 3300 mAh 30C), proto si jej podle vlastního uvážení doplníte a rovněž adekvátní nabíječ pro nabíjení pohonného akumulátoru.

  • Pro běžné ježdění LiPol akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 3200mAh 30C IC3 s technologií Smart.
  • Pro dynamickou jízdu LiPol akumulátor E-flite LiPo Thrust VSI 11.1V 3200mAh 40C EC3.
  • Pro maximální rychlost LiPol akumulátor E-flite LiPo Thrust VSI 11.1V 4000mAh 40C EC3.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum

Pokud se rozhodnete v RC modelu auta Arrma používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tento nabíječ:

  • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 1x50W.
  • Síťový nabíječ Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100 W Spektrum S2100.
  • Nabíječ na stejnosměrné napětí 10 - 32 V Spektrum S1200 s jedním výstupem 1x 200W + síťový zdroj Spektrum 380W

Pokud potřebujete redukci pro nabíjení IC5/IC3, můžete použít (obj. č. SPMXCA507).

Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz funkčního RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučeny jsou tuky DYNE4200, DYNE4201

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Hmotnost: 1.92 kg
Druh stavebnice: ARR
Typ: Rychlostní člun
Délka: 770 mm
Šířka: 270 mm
Trup: Katamarán
Výška: 83 mm
Druh pohonu: Elektro
Délka trupu: 660 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: