Foam Armour přípravek pro zpevnění pěnových hmot 250ml

Kód: DM-BD50
279 Kč / ks 231 Kč bez DPH
Skladem eshop

Foam Armour je akrylová pryskyřice, která je určena pro zpevnění povrchu pěnových hmot (EPP, EPS, EPO, depronu) nebo dřeva. Povrch bude odolnější vůči poškrábání. Doba tuhnutí je přibližně 2 až 6 hodin. Po vytvrzení je povrch vodovzdorný a snadno brousitelný. Výtěžnost cca 1 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Foam Armour je akrylová pryskyřice, která je určena pro zpevnění povrchu pěnových hmot (EPP, EPS, EPO, depronu) nebo dřeva. Povrch bude odolnější vůči poškrábání. Doba tuhnutí je přibližně 2 až 6 hodin. Po vytvrzení je povrch vodovzdorný a snadno brousitelný. Výtěžnost cca 1 m². Přípravek se neředí, aplikuje se v dodané konzistenci a rozetře se štětcem do tenké vrstvy. Jde vodou ředitelný materiál, štětec po práci opláchněte vodou.

Nejčastější využití najde přípravek pro zpevnění spodních částí trupů a konců křídel EPP/EPS modelů, se kterými se přistává "na břicho" - bez podvozku. Díky přípravku bude povrch exponovaných míst pevnější a nedojde k jeho poškrábání či jinému poškození.

Pokud chcete dosáhnout hladkého a pevného povrchu pěnových hmot, pak před aplikací přípravku Foar Armour povrch vyrovnejte pružným tmelem Wonderfill.

Doporučené použití
  • Zpevnění přistávacích ploch letadel z pěnových hmot - břicho, konce křídel.
  • Zpevnění kopyt a forem z pěnových hmot

Doplňkové parametry

Kategorie: Laminovací
Hmotnost: 0.29 kg
Obsah: 250 ml

Ukázka použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: