Killerbody karosérie 1:10 Toyota Land Cruiser 70

Kód: KB48601
Značka: Killerbody
3 199 Kč / ks 2 644 Kč bez DPH
Skladem eshop

Licencovaná karosérie Killerbody Toyota Land Cruiser 70 pro expediční RC modely aut 1:10 ( rozvor 313 mm, šířka 197 mm - Axial SCX10, Vaterra Ascender a pod. ). Je vyrobena z ABS materiálu, velmi detailní zpracování s možností instalace dalších doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení s karosérii Toyota Land Cruiser 70 obsahuje tyto součásti: kabinu, nákladový prostor, chromované díly, světlomety, přední nárazník, vstupy vzduchu, zrcátka, lexanové zasklení kabiny, volant, stěrač, potřebné příslušenství k sestavení, archy samolepek – na karosérii, přístrojovou desku, obrázkový návod…

Charakteristika

Značka Killerbody je známa hlavně svými přesnými maketovými karosériemi. Nyní však přichází s novou karosérií, který je vyrobena z ABS materiálu – předlohou byla legendární Toyota Land Cruiser 70.

Informace o předloze

Řada Toyota Land Cruiser 70 je vyráběna od 80. let minulého století, dnes je stále vyráběna v několika továrnách po celém světě. Auto je stále modernizováno a objevují se nové řady.

Killerbody pro Vás připravilo skvostnou polomaketu, která je určena pro podvozky s rozvorem 313 mm a šířkou 197 mm ( tomu odpovídají např. podvozky Vaterra Ascender a také podvozek Axial SCX10 ).

Sada obsahuje vše potřebné ke kompletaci, jako nárazníky, stupačky, zasklení oken a světel, zrcátka, vstupy vzduchu, příslušenství kokpitu a spousta maketových dílů.

Rozměry přední části karosérie jsou: délka 270 mm, šířka 185 mm, výška 140 mm. Zadní část: délka 235 mm, šířka 190 mm. Výlisek pro kola má na spodní straně prostor blatníků pro kola min. 120 mm.

Karoserie je vhodná pro šasi Traxxas TRX-4 s rozvorem 312 mm ( TRX-4 Kit, TRX-4 Bronco ) u ostaních modelů TRX-4 s rozvorem 324 mm je nutné použít konverzní sedu pro zvětšení rozvoru kol. K montáži karoserie na šasi TRX-4 jsou potřeba další díly, které naleznete v tuningovém příslušenství.

Pro instalaci na šasi TRX-4 je nutné modelářky upravit zadní korbu ( vyříznutí karoserie ), nebo snížit věž zadních tlumičů.

Dále jsou k dispozici tuningové díly, jako např. otevíratelné dveře, elektrické stěrače, otočný volant s mikro servem, kovové řetězy s upevňovacími háky pro připevnění nákladu.

Karosérie je dodávána jako nenabarvená, pro její dokončení je potřeba ji nastříkat požadovaným odstínem.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení potřebujete barvy na karosérie, příp. lepidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karoserie
Hmotnost: 1.9 kg
Použití: Expediční auta 1:10
Měřítko: 1:10
Délka: 505 mm
Šířka: 197 mm
Výška: 145 mm
Rozvor: 313 mm
Barva: Bílá - pouze podkladní barva, nutno nabarvit finální barvou

Montáž a úprava pro TRX-4

TRX-4 s karoserií CL70

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: