Spektrum motor střídavý Firma 3658 2100ot/V Crawler, reg. Firma 60A

Kód: SPMXSEMC08
Novinka
Značka: Spektrum
7 019 Kč / ks 5 801 Kč bez DPH
Skladem eshop

Střídavé combo pro RC modely aut, Firma Sensored Crawler Power System 1:10 Smart, je určeno pro crawlery a expediční auta. Obsahuje senzorový střídavý motor 2100kv a senzorový střídavý regulátor Firma 60A a má integrovanou technologii SMART pro telemetrii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je Firma Sensored Crawler Power System 1:10 Smart, který obsahuje střídavý motor Firma 2100Kv Brushless Sensored Crawler a střídavý regulátor Firma 60A Sensored BL Smart Crawler. Nálepky, oboustranná páska. Vícejazyčný manuál EN, DE, FR, IT a návod CZ.

Charakteristika

Střídavé combo pro RC modely aut, Firma Sensored Crawler Power System 1:10 Smart, je určeno pro crawlery a expediční auta. Obsahuje senzorový střídavý motor 2100kv a senzorový střídavý regulátor Firma 60A a má integrovanou technologii SMART pro telemetrii.

Chcete si vyměnit ve svém modelu expedičního auta nebo v crawleru váš stejnosměrný motor s regulátorem za střídavé combo a neřešit dále bolesti stejnosměrných motorů? Speciální combo Spektrum obsahuje střídavý motor Firma 2100Kv se 4-pólovým a 8-magnetovým rotorem, CNC hliníkovým pouzdrem, kvalitní výstupní hřídelí z legované oceli 3,175mm a přesnými ložisky pro vysokou životnost. 4mm pozlacené konektory. Spektrum Smart regulátor Firma 60A 2S-3S LiPol s integrovaným chladičem s větrákem, nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky. K dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to bez dalších senzorů!

Vlastnosti
 • Telemetrie SMART je k dispozici
 • Profi senzorový motor Firma 2100Kv
 • Rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
 • Programování pomocí programovacího boxu, USB nebo vysílačem
 • Nadproudová ochrana
 • Automatické odpojení při nízkém napětí LiPol
 • Tepelná ochrana
 • Bezpečnostní ochrana
 • Kompaktní pro snadnou instalaci
 • Připraveno k instalaci - žádné pájení
 • Voděodolná konstrukce*
 • Voděodolný vodič snímače se zajišťovací zátkou a těsněním
 • Hliníkový chladič pro vysokou účinnost
 • Obsahuje chladicí ventilátor
 • Nastavitelný výkonný BEC (6V nebo 7,4V)
 • Aktualizace firmwaru pomocí programovacího boxu Smart
 • Vysoce tepelně odolné konektory IC™, kompatibilní s konektory EC™
Pokročilý systém řízení otáček regulátorem

Systém Spektrum Firma Smart Crawler je vybaven vysoce přesným magnetickým kodérem a snímačem polohy rotoru motoru, který poskytuje vynikající pocit kontroly při jízdě jakoukoli rychlostí a v jakémkoli sklonu tratě. Perfektně se hodí pro jízdu v terénu, lezení po skalách či závodech crawlerů. Tento pokrok v řízení motoru senzory umožňuje regulátoru přizpůsobit otáčky motoru poloze plynové páky s bezkonkurenční přesností.

Obsažen střídavý motor Spektrum Sensored Crawler

V setu je obsažen senzorový střídavý motor Spektrum 2100KV 540L, který je určen pro pohon výkonných RC modelů aut typu crawler a expediční auta v měřítku1:10. Hřídel o průměru 3,175 mm je vyrobena z tvrzené oceli a díky voděodolnému konektoru senzoru je tento motor skvělou volbou pro pohon vašeho stroje.

Inteligentní řízení rychlosti a momentu

Střídavý motor Spektrum Firma Smart Crawler je regulátorem řízen a kontrolován v uzavřené smyčce, která udržuje výkon a úroveň točivého momentu a otáček ve stejné hladině a to i při změně jízdních podmínek do kopce či z kopce.

Maximální výkon při nízké spotřebě energie

Při jízdě s pohonem komba Firma Smart Crawler je využíván pouze výkon, který je potřeba a který odpovídá dané úrovni plynu a přitom se odebírá efektivnější množství proudu s extrémně dlouhou životností baterie, ve srovnání s podobnými systémy bez senzorů.

Možnosti nastavení efektivní brzdy

Spektrum Firma Smart Crawler System má možnost nastavení síly brzdy, což umožňuje odborné vyladění síly brzd v závislosti na hmotnosti auta. Díky inteligentnímu systému Spektrum Firma, který umožňuje nastavení až 200% tahu, může vaše RC auto zůstat zaparkované i na strmém svahu.

Úroveň voděodolnosti regulátoru

Střídavý regulátor Firma 60A Sensored Smart Crawler může pracovat v jakémkoli terénu za téměř jakýchkoli podmínek. Díky konstrukčním úpravám je elektronika chráněna před účinky prachu, štěrku, sněhu a vodě. Elektronikat je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti či nečistot do elektroniky. Regulátor se nastavuje tlačítky, která jsou pod pryžovým krytem.

Přenos dat po jednom vodiči

Úžasnou inovací je velmi jednoduché zapojení, přenos dat ze Smart baterie a motoru Firma do regulátoru je prostřednictvím jednoho datového vodiče, který je součástí IC konektoru. Do přijímače jsou data přenášena přes protokol SRXL2. Regulátory Spektrum Firma jsou samozřejmě zpětně kompatibilní i s klasickým PWM signálem, takže můžete regulátor provozovat i na klasickém PWM výstupu, avšak bez přenosu telemetrických dat.

Telemetrická data

Díky technologie Smart regulátor přenese do vašeho vysílače Spektrum telemetrická data a ten je zobrazí na displeji.K dispozici máte otáčky motoru, aktuální proud a teplotu. Regulátor je také schopen přenést telemetrii z baterie Smart.

Pokud použijete LiPol baterii Spektrum Smart, regulátor automatiky načítá veškerá data z baterie. Na displeji vysílače Spektrum se vám zobrazí užitečné informace, jako je počet cyklů, zbývající kapacita baterie, napětí jednotlivých článků, teplota a další.

Široké možnosti programování

Díky mnoha nastavitelným parametrům si můžete upravit chování regulátoru podle vašich požadavků. Regulátory Spektrum Firma lze programovat těmito způsoby:

 • Pomocí programovací karty (obj. č. SPMXCA200).
 • Pomocí vysílače Spektrum 2. generace s displejem (je nutné mít ve vysílači dostatečně nový firmware a regulátor mít zapojený v přijímači podporující protokol Spektrum SRXL2).
 • Pomocí počítače a aplikace Spektrum Smart Link (regulátor se k počítači připojuje prostřednictvím programovací karty SPMXCA200. Aplikace rovněž umožňuje provést aktualizace firmware regulátoru.

Více informací v článku Způsoby programování regulátorů Spektrum Firma a Avian.

Regulátor lze programovat pouze programátorem Spektrum verze 2.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: 1:10
Použití: Auta
Typ: Střídavý senzorový
Počet pólů: 4
Otáčky: 2100 ot/min/V
Maximální napájecí napětí: 3 čl. LiPo
Maximální proud: 38 A
Rozměry: 58x36 mm
Hřídel: 3,17 mm
Hmotnost: 240 g
Konektory: 4mm zlacené kolíky
Senzor polohy rotoru: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: